Listen to "001- Dlaczego nie masz czasu?" on Spreaker.

„Nie bój się, wierz tylko!” (Mk 5,21-43)

Wena

do życia...

Odcinek 001, miał być historią o ludziach, od których poniekąd rozpoczęła się moja "podróż z pewną postacią". O niej będę jeszcze opowiadał. Lecz osobiste spotkanie z Wojciechem Modest Amaro i ks. Jerzym Jastrzębskim sprawiło, że uznałem ich słowa, jako świetny fundament i wprowadzenie w tą tematykę. 

 

Ponad 5 tyś. wyświetleń, kilkadziesiąt reakcji i prywatnych wiadomości pod postem na Linkedin wskazują na duże zainteresowanie treścią. Wojciech Modest Amaro wielokrotnie się odwoływał się do wystąpienia ks. Jerzego, dlatego też premierowo jego wystąpienie. Bardzo wartościowe słowa, ustawiające perspektywę patrzenia na kolejne odcinki...

 
🎧  Owocnego słuchania życzę!
A jeśli uznasz materiał za wartościowy podaj dalej i subskrybuj Podcast. Kolejne odcinki już się nagrywają.
 
 
 
... 𝙰 𝚐𝚍𝚢𝚋𝚢𝚖 𝙲𝚒 𝚙𝚘𝚠𝚒𝚎𝚍𝚣𝚒𝚊ł, ż𝚎 𝟹 𝚖𝚒𝚗 𝚍𝚣𝚒𝚎𝚗𝚗𝚒𝚎 𝚖𝚘𝚐ą 𝚍𝚒𝚊𝚖𝚎𝚝𝚛𝚊𝚕𝚗𝚒𝚎 𝚣𝚖𝚒𝚎𝚗𝚒ć 𝚃𝚠𝚘𝚓𝚎 ż𝚢𝚌𝚒𝚎. 𝙼𝚒𝚊ł𝚋𝚢ś 𝚘𝚍𝚠𝚊𝚐ę 𝚜𝚙𝚛𝚊𝚠𝚍𝚣𝚒ć 
 
𝚂ą 𝚝𝚊𝚌𝚢 𝚌𝚘 𝚜𝚙𝚛𝚊𝚠𝚍𝚣𝚒𝚕𝚒 𝚒 𝚞𝚜ł𝚢𝚜𝚣𝚢𝚜𝚣 𝚒𝚌𝚑 ś𝚠𝚒𝚊𝚍𝚎𝚌𝚝𝚠𝚘. Wielu wciąż mi mówi: "𝙹𝚊𝚗𝚎𝚔, 𝚗𝚒𝚎 𝚖𝚊𝚖 𝚌𝚣𝚊𝚜𝚞"... I właśnie to chciałbym zmienić!
 
11 grudnia 2021

001 - O pracy słów kilka

DLACZEGO NIE MASZ CZASU?  Praca i odpoczynek… Czy to wszystko? Może czegoś jeszcze brakuje? A co z tym wszystkim mają wspólnego Himalaje ...? Człowiek, nawet błogosławiony, przed którym wielcy klękali… Prymas Stefan Wyszyński. Ale Co ja będę Wam spojlerował, sami posłuchajcie Ks. Jerzego Jastrzębskiego

 

Tu wielkie dziękuje dla Przemysław Król SCJ z Duszpasterstwa Przedsiębiorców Talent, za pomoc w produkcji treści i tym samym rozwoju Podcastu Wena do życia. Usłyszycie w nim wiele ciekawych historii z życia ludzi biznesu i nie tylko, którzy mają swoją „Wenę do życia…”

 

Mieli odwagę i czas… Dlaczego czas? Bo ludzie pracy zwykle go nie maja, zapewne znasz to uczucie... A tak wcale nie musi być!

 

 Nagranie 

 

 

WENAletter

Na bieżąco z treściami

Napisz do nas

Jesteśmy na platformach

WENAletter

Na bieżąco z treściami!

Wyślij
Wyślij
Zatem do przeczytania!

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!