Listen to "006 - Niechciany prezent" on Spreaker.

„Nie bój się, wierz tylko!” (Mk 5,21-43)

Wena

do życia...

"A On rzekł: Przyjdź! Piotr wyszedł z łodzi, i krocząc po wodzie, przyszedł do Jezusa. Lecz na widok silnego wiatru uląkł się i gdy zaczął tonąć, krzyknął: Panie, ratuj mnie! Jezus natychmiast wyciągnął rękę i chwycił go, mówiąc: Czemu zwątpiłeś, małej wiary?..."

 

🎧 Zapraszam do wysłuchaniaA jeśli uznasz że odcinek był wartościowy podaj dalej, może ktoś "potrzebuje właśnie wyciągniętej dłoni..." a Ty go zainspirujesz... Dziękuję!

 

wenanty.pl/nowenna

24 sierpnia 2022

006 - Niechciany prezent

Biedak zawołał i Pan go wysłuchał... (Ps 34,2-9)"Gdybym tego nie robił, byłbym prawdziwym biedakiem..." Tak Paweł określił swoje działanie po tych etapach doznawania BOGA. A cała reszta, czyli jakie to będzie miało znaczenie dla Ciebie, pozostawiamy już Twojemu otwartemu sercu jak i działaniu łaski Bożej.

 

Jestem głęboko przekonany, że każdy znajdzie tu odrobinę swojej historii życia. Bólu, poszukiwania i odnajdywania sensu w swoim życiu dzięki relacji z Panem... Czasem potrzeba otrzeźwienia aby zobaczyć coś czego nie widać. Czyli tą wyciągniętą dłoń Pana która mówi, Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się! (Mt 14, 22-36). 

WENAletter

Na bieżąco z treściami

Napisz do nas

Jesteśmy na platformach

WENAletter

Na bieżąco z treściami!

Wyślij
Wyślij
Zatem do przeczytania!

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!