Edward Staniukiewicz OFMConv

Jeden telefon i się zaczęło

 

O. Edward w Kalwarii Pacławskiej opiekuje się Kultem Sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca i jest autorem wielu książek i publikacji. Aktywnie również udziela się w życiu duchowym.

 

Poznaliśmy się telefonicznie i od razu zaiskrzyło. Chciałem tylko zamówić kilka obrazków z zelikwią o. Wenantego do rozdawania. Jednak jak opowiedziałem swoje pomysły to usłyszałem tylko jedno, mianowicie błogosławieństwo aby to wszystko z Bożą pomocą udało się zrealizować...  

 

Od tego czasu, rozmawiamy już kilka razy w tygodniu i zwykle ciężko skończyć. Prosimy o modlitwę aby dobry Bóg wylewał na nas łaski Ducha Świętego potrzebne do tej pracy.

Jan Walaszek

Mąż, ojciec, przedsiębiorca...

 
Podcast powstał z uwagi na potrzeby zmian w życiu prywatnym jak i zawodowym. Poszukiwania zaprowadziły do osoby, Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca. I tu rozpoczyna się historia... 
 
#ChrońToCoJestWażne, mówiłem te słowa codziennie w mojej zawodowej materii. Pewnego dnia w duchu zapytałem sam siebie. Czy to jest to, czego chce ode mnie Pan? Kolejna myśl była oczywista, że nie tylko ciało powinienem chronić lecz i ducha! Później już było tylko z "górki" o czy niebawem Ci opowiem w tym podcaście.
 
 

"...Wtedy rzekł do swych uczniów:

 

Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo..."

                                                                                                                                                  Mt 9,37-38

„Nie bój się, wierz tylko!” (Mk 5,21-43)

Wena

do życia...

WENAletter

Na bieżąco z treściami

Napisz do nas

Jesteśmy na platformach

WENAletter

Na bieżąco z treściami!

Wyślij
Wyślij
Zatem do przeczytania!

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!