Listen to "007 - Trzy etaty i brak czasu" on Spreaker.

„Nie bój się, wierz tylko!” (Mk 5,21-43)

Wena

do życia...

Ciągłe kołatanie do Nieba bram sprawiły, że i jego Pan wysłuchał. Z pomocą przyszedł z pewnością i o. Wenanty. Nie umniejszając wstawiennictwa innych świętych... Jednak to co się zaczęło dziać już w trakcie nowenny może wielu zastanawiać.

 

 

Proście a będzie wam dane... Jest napisane więc i On prosił. Prosił z głębi serca nie zważając na okoliczności co z pewnością spodobało się Panu. I w końcu karta się odwróciła! Ojciec wrócił do domu mając czas dla rodziny. Spokojny o finanse jednak wciąż ufający i dziękujący Bogu za jego hojne dary...

 

 

🎧 Zapraszam do wysłuchania
A jeśli uznasz, że odcinek był wartościowy podaj dalej. Może ktoś "potrzebuje właśnie wyciągniętej dłoni..." a Ty go zainspirujesz... Dziękuję!

 

 

wenanty.pl/nowenna

 

 

 

18 listopada 2022

007 - Trzy etaty i brak czasu dla rodziny

"... Dostałem pracę w której zarobki przekraczały trzykrotnie mój dochód na 3 etatach..."

 

 

Piotr nie bał się pracy od najmłodszych lat. Jednak jego życie potoczyło się w taki sposób, że PRACA wypełniła je po brzegi. Kolejny etat, ciągła gonitwa, COVID... A w międzyczasie powiększająca się rodzina! Strach, lęk i inne ciemne myśli. Jednak Nasz Pan najlepiej wie czego potrzebujemy zanim o to poprosimy. Pytanie czy mamy odwagę w to uwierzyć?

 

 

"... Z pośród 600 pracowników zwolnili 560... Ja dzięki łase byłem tym szczęśliwcem, który zachował pracę..."

WENAletter

Na bieżąco z treściami

Napisz do nas

Jesteśmy na platformach

WENAletter

Na bieżąco z treściami!

Wyślij
Wyślij
Zatem do przeczytania!

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!